2008-2009 Yılı Yıldızlar 1.Ligi Müsabakaları 15-16 Kasım
2008 tarihlerinde başlıyor..
Yıldızlar 1.Ligi 7 Hafta sürecek ilk dört hafta
müsabakaları Kasım ve Aralık aylarında aşağıdaki
fikstüree göre yapılacak, kalan 3 hafta ise 2009 yılında
yapılacak.
Yıldızlar 1.Ligi 1.Kademe ilk dört hafta Müsabaka
Fikstürü ise şöyle..
EK-1
2008-2009 YILI YILDIZLAR 1. LİGİ
1. KADEME A GRUBU
MÜSABAKA FİKSTÜRÜ
I.HAFTA A GRUBU
TAKIMLARI |
Yer: Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu /
KAHRAMANMARAŞ |
1-K.MARAŞ GEM
2-YAŞARDOĞU GÜREŞ İHTİSAS
3-İZMİR BŞ.B.SPOR
4-ADANA GEM |
Tartı:15 Kasım 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 16 Kasım 2008
Saat:10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
II.HAFTA A GRUBU
TAKIMLARI |
Yer: Yaşar Doğu Spor Salonu
ULUS / ANKARA |
1-YAŞARDOĞU GÜREŞ İHTİSAS
2-İZMİR BŞ.B.SPOR
3-ADANA GEM
4-K.MARAŞ GEM
|
Tartı: 21 Kasım 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 22 Kasım 2008
Saat: 10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
III.HAFTA A GRUBU
TAKIMLARI |
Yer: Celal Atik Spor Salonu
Fuariçi / İZMİR |
1-İZMİR BŞ.B.SPOR
2-ADANA GEM
3-K.MARAŞ GEM
4-YAŞARDOĞU GÜREŞ İHTİSAS |
Tartı: 29 Kasım 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 30 Kasım 2008
Saat: 10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
IV.HAFTA A GRUBU
TAKIMLARI |
Yer: Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu /
ADANA |
1- ADANA GEM
2- K.MARAŞ GEM
3- YAŞARDOĞU GÜREŞ İHTİSAS
4- İZMİR BŞ.B.SPOR |
Tartı: 19 Aralık 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 20 Aralık 2008
Saat: 10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
EK-1
2008-2009 YILI YILDIZLAR 1. LİGİ
1. KADEME B GRUBU
MÜSABAKA FİKSTÜRÜ
I.HAFTA B GRUBU
TAKIMLARI |
Yer: Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu /
ORDU |
1-ORDU GEM
2-BURSA M.K.PAŞA BLD.SPOR
3-ANKARA ŞEKER SPOR
4-ERZURUM YOL SPOR |
Tartı:14 Kasım 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 15 Kasım 2008
Saat:10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
II.HAFTA B GRUBU
TAKIMLARI |
Yer: İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Salonu
/ Mutsa Kemal Paşa / BURSA |
1-BURSA M.K.PAŞA BLD.SPOR
2-ANKARA ŞEKER SPOR
3-ERZURUM YOL SPOR
4-ORDU GEM |
Tartı: 22 Kasım 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 23 Kasım 2008
Saat: 10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
III.HAFTA B GRUBU
TAKIMLARI |
Yer: Yaşar Doğu Spor Salonu
ULUS / ANKARA |
1- ANKARA ŞEKER SPOR
2- ERZURUM YOL SPOR
3- ORDU GEM
4- BURSA M.K.PAŞA BLD.SPOR |
Tartı: 29 Kasım 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 30 Kasım 2008
Saat: 10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
IV.HAFTA B GRUBU
TAKIMLARI |
Yer:Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor ERZURUM |
1-ERZURUM YOL SPOR
2-ORDU GEM
3-BURSA M.K.PAŞA BLD.SPOR
4-ANKARA ŞEKER SPOR |
Tartı: 20 Aralık 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 21 Aralık 2008
Saat: 10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
EK-1
2008-2009 YILI YILDIZLAR 1. LİGİ
1. KADEME C GRUBU
MÜSABAKA FİKSTÜRÜ
I.HAFTA C GRUBU
TAKIMLARI |
Yer:Eyüp Spor Salonu / EYÜP İSTANBUL |
1-İSTANBUL COŞKUN KOLEJİ
2-İSTANBUL GÜREŞ İHTİSAS
3-KOCAELİ BŞ.B.KAĞIT SPOR
4-DENİZLİ GEM
|
Tartı:14 Kasım 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 15 Kasım 2008
Saat:10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
II.HAFTA C GRUBU
TAKIMLARI |
Yer:Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu /
İSTANBUL |
1- İSTANBUL GÜREŞ İHTİSAS
2-KOCAELİ BŞ.B.KAĞIT SPOR
3-DENİZLİ GEM
4-İSTANBUL COŞKUN KOLEJİ |
Tartı: 22 Kasım 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 23 Kasım 2008
Saat: 10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
III.HAFTA C GRUBU
TAKIMLARI |
Yer:Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu /
KOCAELİ |
1-KOCAELİ BŞ.B.KAĞIT SPOR
2- DENİZLİ GEM
3- İSTANBUL COŞKUN KOLEJİ
4- İSTANBUL GÜREŞ İHTİSAS |
Tartı: 28 Kasım 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 29 Kasım 2008
Saat: 10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
IV.HAFTA C GRUBU
TAKIMLARI |
Yer:Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu /
DENİZLİ |
1-DENİZLİ GEM
2-İSTANBUL COŞKUN KOLEJİ
3-İSTANBUL GÜREŞ İHTİSAS
4- KOCAELİ BŞ.B.KAĞIT SPOR |
Tartı: 19 Aralık 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 20 Aralık 2008
Saat: 10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
EK-1
2008-2009 YILI YILDIZLAR 1. LİGİ
1. KADEME D GRUBU
MÜSABAKA FİKSTÜRÜ
I.HAFTA D GRUBU
TAKIMLARI |
Yer:Eyüp Spor Salonu / EYÜP İSTANBUL |
1- BEŞİKTAŞ JİMNASTİK SPOR KULÜBÜ
2-SAMSUN GEM
3-GÖKSUN B.SPOR
4-AMASYA GEM |
Tartı:14 Kasım 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 15 Kasım 2008
Saat:10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
II.HAFTA D GRUBU
TAKIMLARI |
Yer:Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonu /
KAVAK/ SAMSUN |
1-SAMSUN GEM
2-GÖKSUN B.SPOR
3-AMASYA GEM
4- BEŞİKTAŞ JİMNASTİK SPOR KULÜBÜ |
Tartı: 22 Kasım 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 23 Kasım 2008
Saat: 10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
III.HAFTA D GRUBU
TAKIMLARI |
Yer:Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonu /
GÖKSUN/ K.MARAŞ |
1- GÖKSUN B.SPOR
2- AMASYA GEM
3- BEŞİKTAŞ JİMNASTİK SPOR KULÜBÜ
4- SAMSUN GEM |
Tartı: 29 Kasım 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 30 Kasım 2008
Saat: 10:00
Tek Minderde yapılacak. |
|
|
|
IV.HAFTA D GRUBU
TAKIMLARI |
Yer:Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonu /
AMASYA |
1-AMASYA GEM
2-BEŞİKTAŞ JİMNASTİK SPOR KULÜBÜ
3- SAMSUN GEM
4- GÖKSUN B.SPOR |
Tartı: 19 Aralık 2008
Saat: 18:00-18:30 |
Müsabakalar: 20 Aralık 2008
Saat: 10:00
Tek Minderde yapılacak. |
YILDIZLAR 1.LİGİ PLAY OF FİKTSTÜRÜ
Yıldızlar 1.Ligi Play-Of
Grubu müsabakaları 11 Ocak 2009 tarihlerinde A Grubu
Kocaelide, B Grubu ise Denizli de yapılırken, Klasman
Grubu müsabakaları Amasya ve Bursa'da yapılacak.
YILDIZLAR 1. LİGİ
PLAY-OF A GRUBU
I. VE II. HAFTA
MÜSABAKA FİKSTÜRÜ
PLAY-OF A GRUBU
TAKIMLARI
(I.HAFTA)-Yer:Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu/
KOCAELİ
1-KOCAELİ BŞ.B.
SPOR:Ev Sahibi
2-ERZURUM YOL SPOR
3-KAHRAMANMARAŞ GEM
4-BEŞİKTAŞ
J.KULÜBÜ-Tartı: 10 Ocak 2009
Saat: 18:00-18:30
-Müsabakalar: 11 Ocak
2009
Saat: 10:00
Tek Minderde
yapılacak.
--
PLAY-OF A GRUBU
TAKIMLARI ( II.HAFTA)-Yer:Gençlik
ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu / KAHRAMANMARAŞ
1-K.MARAŞ GEM :Ev
Sahibi
2-ERZURU
YOL SPOR
3-KOCAELİ BŞ.B. SPOR
4-BEŞİKTAŞ
J.KULÜBÜ -Tartı:
30 Ocak 2009
Saat: 18:00-18:30
-Müsabakalar:
31 Ocak 2009
Saat:10:00
Tek Minderde
yapılacak.
--
YILDIZLAR 1. LİGİ
PLAY-OF B GRUBU
I. VE II. HAFTA
MÜSABAKA FİKSTÜRÜ
PLAY-OF B GRUBU
TAKIMLARI
(I.HAFTA)-Yer:Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu /
DENİZLİ
1-DENİZLİ GEM:Ev Sahibi
2-ADANA
GEM
3-ANKARA ŞEKER SPOR
4-SAMSUN GEM
-Tartı: 10 Ocak 2009
Saat: 18:00-18:30
-Müsabakalar: 11 Ocak
2009
Saat: 10:00
Tek Minderde
yapılacak.
--
PLAY-OF B GRUBU
TAKIMLARI (II.HAFTA)-Yer:
Yaşar Doğu Spor Salonu
/ ULUS/ANKARA
1-ANKARA ŞEKER SPOR:Ev Sahibi
2-ADANA
GEM
3-DENİZLİ GEM
4-SAMSUN
GEM -Tartı:
30 Ocak 2009
Saat: 18:00-18:30
-Müsabakalar:
31 Ocak 2009
Saat:10:00
Tek Minderde
yapılacak.
--
YILDIZLAR 1. LİGİ
KLASMAN A GRUBU
I. VE II.HAFTA
MÜSABAKA FİKSTÜRÜ
KLASMAN A GRUBU
TAKIMLARI (
I.HAFTA)-Yer:Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu /
AMASYA
1-AMASYA GEM: Ev Sahibi
2-İZMİR
BŞ.BLD.SPOR
3-ORDU
GEM
4-İSTANBUL GÜREŞ İHTİSAS
-Tartı: 10 Ocak 2009
Saat: 18:00-18:30
-Müsabakalar: 11 Ocak
2009
Saat: 10:00
Tek Minderde
yapılacak.
--
KLASMAN A GRUBU
TAKIMLARI ( II.HAFTA)-Yer:Gençlik
ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu/ İZMİR
1-
İZMİR BŞ.BLD. SPOR: Ev Sahibi
2-AMASYA GEM
3- ORDU
GEM
4-İSTANBUL GÜREŞ
İHTİSAS -Tartı:
30 Ocak 2009
Saat: 18:00-18:30
-Müsabakalar:
31 Ocak 2009
Saat:10:00
Tek Minderde
yapılacak.
--
YILDIZLAR 1. LİGİ
KLASMAN B GRUBU
I. VE II. HAFTA
MÜSABAKA FİKSTÜRÜ
KLASMAN B GRUBU
TAKIMLARI (
I.HAFTA)-Yer:Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu /
BURSA
1-BURSA M.K. PAŞA BLD.
SPOR : Ev Sahibi
2-ANKARA YAŞAR DOĞU
GİH
3-İSTANBUL COŞKUN
KOLEJİ
4-GÖKSUN BLD. SPOR
-Tartı: 10 Ocak 2009
Saat: 18:00-18:30
-Müsabakalar: 11 Ocak
2009
Saat: 10:00
Tek Minderde
yapılacak.
--
KLASMAN B GRUBU
TAKIMLARI ( II.HAFTA)-Yer:Yaşar
Doğu Spor Salonu
/ ULUS/ANKARA
1-ANKARA YAŞAR DOĞU
GİH: Ev Sahibi
2-BURSA M.K. PAŞA BLD.
SPOR
3-İSTANBUL COŞKUN
KOLEJİ
4-GÖKSUN BLD.SPOR
-Tartı: 30 Ocak 2009
Saat: 18:00-18:30
-Müsabakalar:
31 Ocak 2009
Saat:10:00
Tek Minderde
yapılacak.
|