TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONU 2016 YILI FAALİYET PLANI

 

TÜRKİYE   GÜREŞFEDERASYONU     BAŞKANLIĞI         2016     YILI   FAALİYET               PROGRAMI

 

 

 

EKİM

 

 

 

 

S.N

TAH

FAAYENADI

YE

KATEGO

 

 

SL

1

06.10.10.2015

DÜNYAASKERİ OYUNLARŞAMPİYONASI

KORE

BÜYÜKLER

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

SER-BYN-GR

2

09-10.10.2015

RUSIA-GROZNY

R.KADIROV-A.VARAEV

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER

3

13.18 .10.2015

DÜNYAVETERANLAR ŞAMPİYONASI

YUNANİSTAN

BÜYÜKLER

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

SER-BYN-GR

4

14.31-10.2015

TEMELHAZIRLIKKAMPI

SARIYER !!

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

GR

5

16.18.10.2015

RUSIA-HASANYURT

ULUSLARARASITURNUVA

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER

6

17-22-10.2015

BALKANŞAMPİYONASI TOP.KAMPI

BURSA

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

SR-BYN-GR

7

21.10.2015 03.11.2015

AVRUPAKUPASI HAZIRLIKKAMPI

MOSKOVA

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

SER

8

23.10.2015 -25.10.2015

CUMHURĠYETCUP-JUNĠOR

ĠSTANBUL

GENÇLER

YURTĠÇĠTURNUVA

YURTĠÇĠTURNUVA

SER-GR

9

23-25.10.2015

1.BALKANŞAMPİYONASI

BURSA

YILDIZLAR

YURTİÇİ ŞAMPİYONA

YURTİÇİ ŞAMPİYONA

SER-BYN-GR

10

LİGLER!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KASIM

 

 

 

 

S.N

TAH

FAAYENADI

YE

KATEGO

 

 

SL

1

06-08.11.2015

AVRUPAMİLLETLER KUPASI

MOSKOVA

BÜYÜKLER

YURTDIŞI KUPA

YURTDIŞI KUPA

SER-BYN-GR

2

07-08.11.2015

MEHMETAKĠFPĠRĠM

ZE

YILDIZLAR

YURTĠÇĠTURNUVA

YURTĠÇĠTURNUVA

GR

3

18.11.2015-05.12.2015

TEMELHAZIRLIKKAMPI

SARIYER !!

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

GR

4

22.11.2015-12.12.2015

TEMELHAZIRLIKKAMPI

ELMADAĞ

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

SER

5

26-27.11.2015

DÜNYAŞAMPİYON KULÜPLERŞAMPİYONASI

İRAN

BÜYÜKLER

YURTDIŞI KUPA

YURTDIŞI KUPA

SER

6

27-29.11.2015

GOLDEN GRAND PRIX

BAKÜ

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER-BYN-GR

 

LİGLER!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARALIK

 

 

 

 

S.N

TAH

FAAYENADI

YE

KATEGO

 

 

SL

1

03-04.12.2015

DÜNYAŞAMPİYON KULÜPLERŞAMPİYONASI

İRAN

BÜYÜKLER

YURTDIŞI KUPA

YURTDIŞI KUPA

GR

2

06-20.12.2015

TEMELHAZIRLIKKAMPI

MUHTELİF

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

SER

3

11-13.12.2015

YILDIZLAR2.GĠNETERFĠMÜSABAKASI

AKSARAY

YILDIZLAR

TERFĠ

YURTĠÇĠ

 

4

18.12.2015

2.GFĠNALLER

SAKARYA

BÜYÜKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

YURTĠÇĠ

SR-GR

5

19.12.2015

1.GveSÜPER1.GFĠNALLER

SAKARYA

BÜYÜKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

YURTĠÇĠ

GR

6

20.12.2015

1.GveSÜPER1.GFĠNALLER

SAKARYA

BÜYÜKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

YURTĠÇĠ

SR

7

22-23.12.2015

1.GKLASMANMÜSABAKALARI

ANTALYAKemer

BÜYÜKLER

KLASMAN

YURTĠÇĠ

GR

8

22-24.12.2015

YILDIZLAR2.GMÜSABAKALARI

ANTALYAKemer

YILDIZLAR

GMÜSABAKASI

YURTĠÇĠ

SR-GR

9

22-24.12.2016

YILDIZLAR1.GMÜSABAKALARI

ISPARTA

YILDIZLAR

GMÜSABAKASI

YURTĠÇĠ

SR-GR

10

25-27.12.2015

HAKEMSEMİNERİ

ANTALYA

 

SEMİNER

SEMİNER

 

 

 

 

OCAK

 

 

 

 

S.N

TAH

FAAYENADI

YE

KATEGO

 

 

SL

1

09.01.2016

XXXVI HERMAN KARE -SENİOR

FİNLAND

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

GR

2

07-08.01.2016

BÜYÜKLERTÜRKĠYEġAMPĠYONASI

ANKARA

BÜYÜKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

GR

3

09-11.01.2016

BÜYÜKLERTÜRKĠYEġAMPĠYONASI

ÇORUM

BÜYÜKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

SER

4

10.29-01.2016

ÇAPAİST.ÜNİ.PERFORMANS

SARIYER !!

BÜYÜKLER

TEST

TEST

GR

 

11-13.12.2015

YILDIZLAR2. LİGİNETERFİ MÜSABAKASI

KONYA

YILDIZLAR

TERFİ

TERFİ

SR-GR

5

14-15.01.2016

TAKHTİ CUP -SENİOR

IRAN

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SR-GR

6

16.01.2016 -18.02.2016

IVANPODDUBNY-SENİOR

RUSSİA/TUMEN

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

GR

7

16-17.01.2016

BÜYÜKBAYANLARTÜRKĠYEġAMPĠYONASI

EDĠRNE

BÜYÜKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

FW

8

20.01.2016 04.02.2016

HAZIRLIKKAMPI

MUHTELİF

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

SER


 

 

9

20.01.2016-05.02.2016

YAŞAR DOĞU İKİLİHAZIRLIKKAMPI

ELMADAĞ

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

SER

 

 

10

 

 

20-22.01.2016

 

 

SELERGRUPMÜSABAKASI15-16YAġ

 

ARTVĠN-BALIKESĠRBURDUR-ÇANKIRI-

HATAY(Ġskenderun)-MARDĠN

 

 

YILDIZLAR

 

 

GRUP

 

 

GRUP

 

 

SR-GR

11

22.01.2016 -23.01.2016

G.PRIX ZAGREP OPEN-SENİOR

CROATIA/ZAGREB

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

GR

12

22-24.01.2016

YILDIZLARTÜRKĠYEġAMPĠYONASI

ISPARTA

YILDIZLAR

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

BAYAN

13

28.01.2016 -01.02.2016

İVANYARIGIN

RUSSİA/KRASNOYA

RSK

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER

14

29.01.2016 -31.01.2016

GRAND PRİXOFPARİS -SENİOR

FRANCE

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SR-GR-BYN

15

30 -31.01.2016***

VEHBĠEMRE-SENĠOR

ĠSTANBUL

BÜYÜKLER

YURTĠÇĠTURNUVA

YURTĠÇĠTURNUVA

GR

 

 

 

ŞUBAT

 

 

 

 

S.N

TAH

FAAYENADI

YE

KATEGO

 

 

SL

1

06.02.2016

24TH FLATZOPEN-SENİOR JUNİOR CADET

AUSTRİA

YILDIZLAR

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER-BYN-GR

2

01.18.02-.2016

HAZIRLIKKAMPI

NİĞDE-DEMİRKAZIK

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

BAYAN

3

05-07.02.2016

DAN KOLOV &NİKOLAPETROV-SENİOR

BULGARİA

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SR-BYN-GR

4

05-07.02.2016

HUNGARIANG.PRIX -SENİOR

HUNGARY-SZOMBATHEL

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

GR

5

05-07.02.2016***

YAġARDOĞU

ĠSTANBUL

BÜYÜKLER

YURTĠÇĠTURNUVA

YURTĠÇĠTURNUVA

SERBEST-BAYAN

6

13-14.02.2016

GENÇLERTÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TEKĠRDAĞ

GENÇLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

BAYAN

7

11-14.02.2016

XXTHOUSTANDIGUKR.COACH MEMORIAL

UKRAINE-KİEV

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SR-BYN-GR

8

12-13.02.2016

LJUMOBİR IVANOVIC GEDZAMEMORIAL

SERBIA-BELGRAD

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

GR

9

14.02.2015-06.03.2016

AVRUPAŞAMP.HAZ.KAMPISON

SARIYER !!

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

GR

10

15.02.2016-05.03.2016

AVRUPAŞAMPİYONASI SONHAZIRLIKKAMPI

ELMADAĞ

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

SER

11

15.02-.2016-06.03.2016

TURNUVAHAZIRLIKKAMPI

MUHTELİF

GENÇLER

KAMP

KAMP

SR

 

 

12

 

 

15-17.02.2016

 

 

SELERGRUPMÜSABAKASI17-18YAġ

 

ANTALYA-BĠLECĠK-KARS-MALATYA-NEVġEHĠR-SAMSUN

 

 

GENÇLER

 

 

GRUP

 

 

GRUP

 

 

SR-GR

13

18-19.02.2016

MEDVED

BEYAZRUSYA-

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SR

14

19-20.02.2016

WORLD CUP -SENİOR

IRAN

BÜYÜKLER

YURTDIŞI KUPA

YURTDIŞI KUPA

GR

15

19-21.02.2016

U23 TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

SAMSUN

U23

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

GR

16

25-28.02.2016

U23 TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

ORDU

U23

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

SR-BAYAN

17

25-28.02.2016

SELER TÜRKĠYE ġAMPĠYONASI 15-16YAġ

BARTIN

YILDIZLAR

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

SR-GR

18

19-21.02.2016

KLIPNALADY OPEN

SWEDEN-KLIPAN

YILDIZLAR

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

BAYAN

19

20-02.03.2016

TOPLANMAHAZIRLIKKAMPI

MUHTELİF

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

SER

20

26-28.02.2016

PETKOSİRAKOV& IVANILİEV-JUNİOR

BULGARİA

GENÇLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

GR-SR-BYN

21

27.02.2016

AUSTRİANOPEN-JUNİOR

AUSTRİA

GENÇLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

GR

22

MUHTELİF

MİNİKLER LİGİNE TERFİMÜSABAKASI

MUHTELİF

MİNİKLER

YURTİÇİ

YURTİÇİ

GR-SR

 

 

 

MART

 

 

 

 

S.N

TAH

FAAYENADI

YE

KATEGO

 

 

SL

1

03-04.03.2016

YADEGAR IMAM CUP -CADET

IRAN

YILDIZLAR

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SR

2

04-06.03.2016

ROMANDMİTRİEVMEMORİAL-JUNİOR

RUSSİA-YAKUTİSTAN

GENÇLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER

 

3

 

05-06.03.2106

 

GENÇLERGRUP MÜSABAKASI

ADANA-ERZURUM-ÇANAKKALE-AMASYA

 

GENÇLER

 

GRUP

 

GRUP

 

SER


 

 

 

4

 

05-06.03.2106

 

GENÇLERGRUP MÜSABAKASI

KÜTAHYA-AKSARAY-ORDU-ELAZIG

 

GENÇLER

 

GRUP

 

GRUP

 

GR

5

06-19.03-.2016

HAZIRLIKKAMPI

NİĞDE-DEMİRKAZIK

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

BAYAN

6

08-13.03.2016

EUROPEAN-CHAMPIONSHIPSENİOR

LATVIA-RIGA

BÜYÜKLER

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

SR-BYN-GR

7

11-13.03.2016

PRİXOFTHE BURYATİAREPUBLİC'S PRESİDENT -SENİOR

RUSSİA

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER

8

12-13.03.2015

YILDIZLARGRUPġAMPĠYONASI

SĠNOP-MUĞLA-

ADANA-ORDU

YILDIZLAR

GRUP

GRUP

GR

9

13-30.03.2016

HAZIRLIKKAMPI

MUHTELİF

GENÇLER

KAMP

KAMP

SR

10

18-20.03.2016

GENÇLERTÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TOKAT

GENÇLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

SER

11

18-20.03.2016

GENÇLERTÜRKĠYEġAMPĠYONASI

ZE

GENÇLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

GR

12

20.01.2016 -04.02.2016

HAZIRLIKKAMPI

MUHTELİF

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

SER

13

29.03-03.04.2016

U23 AVRUPAŞAMPİYONASI

BULGARİSTAN

U23

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

SR-GR-FW

14

25-28.03.2016

SELER TÜRKĠYE ġAMPĠYONASI 17-18YAġ

ĠZMĠR

GENÇLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

SR-GR

 

 

15

 

 

25-27.03.2016

 

 

ORTA OKULLARGRUPMÜSABAKASI13-14YAġ

ERZURUM-KASTAMONU-KIRġEHĠR-ġANLIURFA-UġAK-YALOVA

 

 

MĠNĠKLER

 

 

GRUP

 

 

GRUP

 

 

GR-SR

16

26-27.03.2016

YILDIZLARGRUPġAMPĠYONASI

AFYON-ÇANKIRI-ĞDE-MERSĠN

YILDIZ(ĠLKSEKĠZ)

GRUP

GRUP

SR

17

26-27.03.2016

V.FREİDENFELDS CUP -JUNİOR

LATVİA

GENÇLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER-BYN-GR

18

27.03.2016-14.04.2016

AVRUPAKITASI KALİFİKASYONKAMPI

!!!!!!!!!!!/SARIYER

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

GR

19

29.03-03.04.2016

U23 AVRUPAŞAMPİYONASI

BULGARİSTAN

U23

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

SR-GR-FW

20

30.03.2016-13.04.2016

AVRUPAOLİMP.KALİFİKASYON HAZIRLIKKAMPI

ELMADAĞ

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

SER

21

MUHTELİF

MİNİKLER LİGMÜSABAKALARI

MUHTELİF

MİNİKLER

LİG

LİG

SR-GR

S.N

 

 

NİSAN

 

 

 

 

1

TAH

FAAYENADI

YE

KATEGO

 

 

SL

2

01-03.04.2016

YILDIZLARTÜRKĠYEġAMPĠYONASI

UġAK

YILDIZLAR

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

GR

3

!!!!!!!!

2.DUNYAKALİFİKASYON KAMPI..

!!!!!!!!!!!/SARIYER

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

GR

 

4

 

02-03.04.2016

 

MĠNĠKLERGRUP12-13YAġ

GĠRESUN-DÜZCE-ESKĠġEHĠR-YOZGAT

 

MĠNĠKLER

 

GRUP

 

GRUP

 

GR

5

03-21.04.2016

HAZIRLIKKAMPI

NİĞDE-DEMİRKAZIK

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

BAYAN

6

06-24.04.2016

TURNUVAHAZIRLIKKAMPI

MUHTELİF

GENÇLER

KAMP

KAMP

SR

 

7

 

09-10.04.2016

 

MĠNĠKLERGRUP14-15YAġ

ERNCAN-ZONGULDAK-G.ANTEP-ÇANAKKALE

 

MĠNĠKLER

 

GRUP

 

GRUP

 

GR

8

10-22.04.2016

AVRUPAOLİMP.KALİFİKASYON HAZIRLIKKAMPI

RUSYA-KRASNOYARSK

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

SER

9

15-17.04.2016

YILDIZLARTÜRKĠYEġAMPĠYONASI

K.MARAġ

YILDIZLAR

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

SER

10

15-17.04.2016

EUROPEAN-OGKALIFIKASYON SENİOR

SIRBIA-ZRENJANİN

BÜYÜKLER

YURTDIŞI KALİFİKASYON

YURTDIŞIKALİFİKASYON

GR-BAYAN-FS

11

22.24.04.2016

WORLD 1.-OGKALIFIKASYON SENİOR

MONGOLIA-ULANBATAAR

BÜYÜKLER

YURTDIŞI KALİFİKASYON

YURTDIŞIKALİFİKASYON

GR-BAYAN-FS

12

22-23.04.2016

ADRİATİC TROPHY

CROATIA/POREC

GENÇLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

GR

13

22-24.04.2016

S.RUSU-IONW.POPOVICI-G.BARACNU-V.IORGA

ROMANIA-BUCRES

GENÇLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

GR-BAYAN-FS

 

14

 

23-24.04.2016

 

MĠNĠKLERGRUP14-15YAġ

ISPARTA-BALIKESĠR-OSMANĠYE-ARTVĠN

 

MĠNĠKLER

 

GRUP

 

GRUP

 

SR

15

27.04-14.05.2016

DÜNYAOLİMP.KALİFİKASYON HAZIRLIKKAMPI

İST-ELMADAĞ

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

SER

16

29.04-01.05.2016

MUKHRAN VAKHTANGADZE

GEORGIA-BATUMI

GENÇLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

GR


 

 

17

30.04-01.05.2016

JOVENES PROMESAS

SPAIN L.ALCEZARES

CADET-JUNIOR

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER-BYN-GR

18

MUHTELĠF

BAġBAKANLIKKUPASI

MUHTELĠF

BÜYÜKLER

YURTĠÇĠKUPA

YURTĠÇĠKUPA

BAYAN-SR-GR

 

MUHTELİF

AVRUPAŞAMP.DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

MUHTELİF

ANTR,TEKNİK

KURUL

TOPLANTI

TOPLANTI

-

S.N

 

 

MAYIS

 

 

 

 

1

TAH

FAAYENADI

YE

KATEGO

 

 

SL

2

27.05.2016

SASSARİ CİTY-SENİOR

ITALY

GENÇLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SR

3

28.05.2016

PELİKONE MEMORILA-SENİOR

ITALY

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SR

4

01-19.05.2016

ŞAMPİYONLAR TURNUVASI HAZ.KAMPI

MUHTELİF

GENÇLER

KAMP

KAMP

SER

5

03-21.05.2016

HAZIRLIKKAMPI

NİĞDE-DEMİRKAZIK

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

BAYAN

6

04-21.05.2016

M.ATALAY-Y.ERKAN HAZ.KAMPI

İZMİR

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

SER

7

04-07.05.2016

OKULLARTÜRKĠYEġAMPĠYONASI13-14YAġ

KAYSERĠ

MĠNĠKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

SR-GR

8

04-21.05.2016

ZAFER TURNUVAHAZIRLIKKAMPI

MUHTELİF

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

GR

9

06 -08.05.2016***

WORLD2.-OGKALIFIKASYONSENĠOR

TÜRKĠYE-ĠST.

BÜYÜKLER

YURTĠÇĠKALĠFĠKASYON

YURTĠÇĠKALĠFĠKASYON

GR-BAYAN-FS

10

06-08.05.2016

MĠNĠKLERTÜRKĠYEġAMPĠYONASI12-13YAġ

TRABZON

MĠNĠKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

GR

 

11

 

14-15.05.2016

 

MĠNĠKLERGRUP12-13YAġ

BĠLECĠK-AYDIN-

HATAY/Ġskenderun-

KASTAMONU

 

MĠNĠKLER

 

GRUP

 

GRUP

 

SR

12

14-15.05.2016

G.PRIXGERMANY

GERMANY-

DORMAGEN

YILDIZLAR

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

BAYAN

13

16-17.05.2016

OLYMPİA-SENİOR

GREECE

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SR

14

19-22.05.2016

BRANDENBURGCUP

GERMANY-

FRANKFURT

GENÇLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

GR

15

20 -22.05.2016***

ġAMPĠYONLAR

ANKARA

GENÇLER

YURTĠÇĠTURNUVA

YURTĠÇĠTURNUVA

GR-BAYAN-FS

16

20-22.05.2016

MĠNĠKLERTÜRKĠYEġAMPĠYONASI14-15YAġ

SĠVAS

MĠNĠKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

SR

17

21-22.05.2016

WORLD CUP -SENİOR

IRAN-RI SHIRAZ

BÜYÜKLER

YURTDIŞI KUPA

YURTDIŞI KUPA

GR

18

21-24.05.2016

ALİALİEV -SENİOR

RUSSİA

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

SR

19

22.05-12.06.2016

OLİMPİYAT OYUNLARIHAZIRLIKKAMPI

ELMADAĞ

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

SER

20

28 -29.05.2016

WORLD CUP -SENİOR

 

BÜYÜKLER

YURTDIŞI KUPA

YURTDIŞI KUPA

BAYAN

21

29 -31.05.2016***

M.ATALAY-Y.ERKAN

ĠZMĠR

YILDIZLAR

YURTĠÇĠTURNUVA

YURTĠÇĠTURNUVA

GR-BAYAN-FS

22

30.05-18.06.2016

AVRUPAŞAMP.SON KAMPI

MUHTELİF

GENÇLER

KAMP

KAMP

SR

23

MUHTELİF

GÜREŞ LİGLERİI.LİG/II.LİG

MUHTELİF

YILDIZLAR

LİG

LİG

SR-GR

 

MUHTELİF

GEM SEÇMELERİ

MUHTELİF

MİNİK

GEM

GEM

SR

 

 

 

HAZİRAN

 

 

 

 

1

TAH

FAAYENADI

YE

KATEGO

 

 

SL

2

25.06.2016

CANADACUP

CANADA

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER

3

01-19.06.2016

AVRUPAŞAMPİYONASIHAZ.KAMPI

MUHTELİF

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

SER

4

01-22.06.2016

AVRUPAŞAMP.TEMELHAZIRLIKKAMPI

BOLU-ALADAĞ

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

GR

5

31.05-02.06.2016

MĠNĠKLERTÜRKĠYEġAMPĠYONASI12-13YAġ

BURSA

MĠNĠKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

SR

6

03-05.06.2016

MĠNĠKLERTÜRKĠYEġAMPĠYONASI14-15YAġ

BURSA

MĠNĠKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

GR

7

09-10.06.2016

MĠNĠKLERTÜRKĠYEġAMPĠYONASI12-13YAġ

AFYON

MĠNĠKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYE

BAYAN

8

11-12.06.2016

WORLD CUP -SENİOR

UNİTEDSTATES-

L.ANGELES

BÜYÜKLER

YURTDIŞI KUPA

YURTDIŞI KUPA

SR

9

11-12.06.2016

MĠNĠKLERTÜRKĠYEġAMPĠYONASI14-15YAġ

AFYON

MĠNĠKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

BAYAN

10

05-19.06-.2016

HAZIRLIKKAMPI

NİĞDE-DEMİRKAZIK

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

BAYAN

11

17-19.06.2016

POLAND OPEN, ZİOLKOWSKİ&PYTLASİNSKİ -SENİOR

POLAND

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SR-BYN-GR

12

18-19.06.2016

IONCORNEANU-L.SIMON

ROMANIA-BUCRES

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER-BYN-GR

13

21-26.06.2016

EUROPEANCHAMPİONSHİP -JUNİOR

ROMANYA-BUKREŞ

GENÇLER

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

SER-BYN-GR

14

22.06-10.07.2016

OLİMPİYAT OYUNLARIHAZIRLIKKAMPI

BOLU-ALADAĞ

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

SER

15

26.06-18.07.2016

AVRUPAŞAMPİYONASI SONHAZ.KAMPI

MUHTELİF

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

SER

16

28.06-18.07.2016

AVRUPAŞAMP. HAZIRLIKKAMPI

BİLECİK-SÖĞÜT

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

GR


 

 

17

MUHTELĠF

ULUSLARARASI11.TÜRKDÜNYASISERBESTGÜREġ

TUR.

ĠSTANBUL

YILDIZ

YURTĠÇĠTURNUVA

YURTĠÇĠTURNUVA

-

18

MUHTELĠF

YBO-PĠO-TÜRKĠYEġAMPĠYONASI (11-12/13-14)

MUHTELĠF

YILDIZLAR

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

SR-GR

19

MUHTELĠF

ÇHGMTÜRKĠYEġAMPĠYONASI

MUHTELĠF

YILDIZLAR

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

SR-GR

20

MUHTELİF

ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ-HAZİRAN

MUHTELİF

ANTR,TEKNİK

KURUL

SEMİNER

SEMİNER

-

 

MUHTELİF

GEM-PİO-YBO-SHÇEKSEMİNER-HAZİRAN

MUHTELİF

ANT.İDARECİ.İLMÜD

YİBO

YİBO

-

S.N

 

 

TEMMUZ

 

 

 

 

1

TAH

FAAYENADI

YE

KATEGO

 

 

SL

2

09.07.2016

GRAND PRİXOFSPAİN-SENİOR

SPAİN

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SR-GR-BYN

3

01-03.07.2016

REFİKMEMİSEVİÇ

SIRBIA-SABOTIC

YILDIZLAR

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

GR

4

01-03.07.2016

G.PRIX ALMMANAGE

GERMANY-

DORTMUND

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER-GR

5

04-20.07.2016

DÜNYAŞAMP.HAZIRLIK

MUHTELİF

GENÇLER

KAMP

KAMP

SR

6

15 -21.07.2016

ISPSELERGYMNASTIC

TÜRKĠYE-

TRABZON

16-18YAġ

YURTĠÇĠOYUNLAR

YURTĠÇĠOYUNLAR

GR-BAYAN-FS

7

16.07.2016

KARAKUCAKTÜRKĠYEġAMPĠYONASI

SĠVAS-DoğanĢar

BÜYÜKLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

KARAKUCAK

8

19.07-05.08.2016

DÜNYAŞAMP.HAZKAMPI

BOLU-ALADAĞ

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

GR

9

19-24.07.2016

EUROPEANCHAMPİONSHİP -CADET

SWEDEN-STOKHOLM

YILDIZLAR

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

SR-BYN-GR

10

20.07-10.08.2016

OLİMPİYATOYUNLARI SON HAZIRLIKKAMPI

ANK.ELMADAĞ

BÜYÜKLER

KAMP

KAMP

SER

11

25.07-09.08.2016

DÜNYAŞAMP.HAZIRLIK

MUHTELİF

GENÇLER

KAMP

KAMP

SR

12

29.06-18.07.2016

HAZIRLIKKAMPI

NİĞDE-DEMİRKAZIK

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

BAYAN

13

31.07-09.08.2016

DÜNYAŞAMP.HAZIRLIK

GÜRCİSTAN'DA

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

GR

14

22-24 Temmuz 2016

KIRKPINARYAĞLIPEHLİVAN GÜREŞLERİ

EDİRNE

MNK-YLZ-GNÇ-BÜYÜK

KIRKPINAR

KIKPINAR

SR

15

Muhtelif

YILDIZLAR2. LİGİNETERFİ MÜSABAKASI

MUHTELİF

YILDIZLAR

YURTİÇİ

TERFİ

SR-GR

15

Muhtelif

BÜYÜKLER2. LİGİNETERFİ MÜSABAKASI

MUHTELİF

BÜYÜKLER

YURTİÇİ

TERFİ

SR-GR

 

Muhtelif

MİNİKLER LİGİNE TERFİMÜSABAKASI

MUHTELİF

MİNİKLER

YURTİÇİ

TERFİ

SR-GR

S.N

 

 

AĞUSTOS

 

 

 

 

1

TAH

FAAYENADI

YE

KATEGO

 

 

SL

2

28.08-12.09.2016

HAZIRLIKKAMPI

NİĞDE-DEMİRKAZIK

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

BAYAN

3

01-17.08.2016

DÜNYAŞAMPİYONASIHAZ.KAMPI

MUHTELİF

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

SER

4

03-18.08-.2016

HAZIRLIKKAMPI

NİĞDE-DEMİRKAZIK

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

BAYAN

5

05.08-21.08.2016

OLYMIC CHAMOIUNSHIP

BRAZİL-RIO

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER-BYN-GR

6

10-13.08.2016

TEMO KAZARCHIVILI

GÜRCİSTAN-RUSTAVİ

YILDIZLAR

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

GR

7

14-30.08.2016

DÜNYAŞAMP.SON HAZ.KAMPI

MUHTELİF

GENÇLER

KAMP

KAMP

SR

8

20-21.08.2016

TÜRKCUMHURĠYETLERĠ

ĠSTANBUL

YILDIZLAR

YURTĠÇĠTURNUVA

YURTĠÇĠTURNUVA

SER

9

24.08-12.09.2016

DÜNYAŞAMPİYONASI SONHAZ.KAMPI

MUHTELİF

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

SER

10

28.08-12.09.2016

DÜNYAŞAMPİYONASI SONKAMPI

RİZE

YILDIZLAR

KAMP

KAMP

GR

11

30.08-04.09.2016

WORLD CHAMPİONSHİP -JUNİOR

FRANCE-MACON

GENÇLER

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

SER-BYN-GR

12

MUHTELĠF

KARAKUCAKTÜRKĠYEġAMPĠYONASI

MUHTELĠF

GENÇLER

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

KARAKUCAK

 

MUHTELĠF

KARAKUCAKTÜRKĠYEġAMPĠYONASI

MUHTELĠF

YILDIZLAR

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

TÜRKĠYEġAMPĠYONASI

KARAKUCAK

S.N

 

 

EYLÜL

 

 

 

 

1

TAH

FAAYENADI

YE

KATEGO

 

 

SL

2

05-15.09.2016

ORDULARARASIDÜNYAġAMPĠYONASI

MAKEDONYA

BÜYÜKLER

YURTDIġI

ORDULARARASI

SR-GR

3

13-18.09.2016

WORLD CHAMPİONSHİP -CADET

GEORGİA-TİBİLİSİ

YILDIZLAR

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

SR-BYN-GR

4

23-25.09.2016

WORLD CHAMPİONSHİP -VETERAN

FİNLAND-SEINAJOKI

VETERANLAR

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

YURTDIŞI ŞAMPİYONA

GR

5

30.09-02.10.2016

GOLDEN GRAND PRIX

AZERBAYCAN

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER-BYN-GR

6

30.09-02.10.2016

DİMİTRY KORKİN

RUSYA-

YAKUTİSTAN

BÜYÜKLER

YURTDIŞI TURNUVA

YURTDIŞI TURNUVA

SER


 

 

7

MUHTELİF

ELMALIYEŞİLYAYLA GEL.YAĞLI GÜREŞLERİ

ANTALYA

MNK-YLZ-GNÇ-BÜYÜK

YAĞLI GÜREŞ

ELMALI

YAĞLI GÜREŞ

8

MUHTELİF

BÜYÜKLERSÜPERI.LİG/I.LİG/ II.LİGGÜREŞLİGLERİ

MUHTELİF

BÜYÜKLER

LİG

LİG

SR-GR

9

MUHTELİF

GÜREŞ LİGLERİI.LİG/II.LİG

MUHTELİF

YILDIZLAR

LİG

LİG

SR-GR

10

MUHTELİF

DÜNYA-AVRUPAŞAMP.DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

MUHTELİF

ANTR,TEKNİK

KURUL

TOPLANTI